اخبار جشنواره

داوران دومین جشنواره تولیدات رسانه ای 120 ثانیه ای

محمدرضا شواخی زواره
رییس هیات داوران جشنواره

متولد : 1350
مدرک تحصیلی : کارشناسی ارشد مدیریت رسانه

   فعالیت خبری را از دهه 1360 با روزنامه کیهان، اطلاعات آغاز کرده است. عضویت و هیات مدیره خانه در خانه مطبوعات و خبرنگاران استان اصفهان را در سابقه کاری خود دارد. وی همکاری خود را از سال 1372 با صداوسیما آغاز کرده است. سردبیری و خبرنگاری صداوسیمای مرکز اصفهان، مدیر اطلاعات و اخبار صداوسیمای مرکز آبادان، معاون اطلاعات و اخبار صداوسیمای مرکز چهارمحال و بختیاری، معاون اطلاعات و اخبار صداوسیمای مرکز فارس، مدیر خبر و سرپرست دفتر نمایندگی صداوسیما در کشور پاکستان، مشاور مدیرکل صداوسیمای مرکز اصفهان و معاونت فضای مجازی صداوسیمای مرکز اصفهان از جمله مسئولیت های وی در رسانه ملی است.
——————————————————————–

مجید عکاف زاده
داور جشنواره

متولد: 1351
مدرک تحصیلی : فارغ التحصیل رشته راهنمایی و مشاوره

   فعالیت هنری را از سال 1367 با بازیگری نمایش شروع کرده و سپس به ساخت فیلم های هشت میلمتری روی آورده است. دو سال در گروه هنری لشگر 14 امام حسین (ع) مشغول به کار بوده است که نتیجه این همکاری تولید چندین نمایش بوده است. او در سال 1374 به عنوان بازیگر و کارگردان هنری فعالیت خود را در صداوسیمای مرکز اصفهان شروع کرده و طی سالهای متمادی در گروه های تولید و کارگردانی به عنوان دستیار توانست تجارب زیادی کسب کند و رفته رفته با استخدام در صداوسیما به ساخت فیلم با سمت کارگردان و تهیه کننده روی آورده است. ایشان در حال حاضر با ساخت چندین فیلم داستانی و تله فیلم و همچنین تولید بیش از 25مجموعه و فیلم مستند به عنوان تهیه کننده ، کارگزدان و نویسنده در صداوسیمای مرکز اصفهان مشغول به کار است.

——————————————————————–

روح اله رفیعی
داور جشنواره

متولد:
مدرک تحصیلی : فارغ التحصیل رشته صدابرداری از دانشگاه صداوسیما و مدیریت تبلیغات تجاری

   صدابردار رسمی صداوسیمای مرکز اصفهان از سال 84، گزارشگر رادیو و تهیه کننده مستندهای رادیویی و آگهی های انگیزشی، مدرس باشگاه رادیویی اصفهان . ایشان رتبه برتر نهمین جشنواره بین المللی رادیو، رتبه برتر هجدهمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلوزیونی مراکز استان ها، برگزیده سومین جشنواره رسانه و اعتیاد، رتبه برتر چهاردهمین و شانزدهمین جشنواره رسانه و کتاب، برگزیده دوازدهمین جشنواره بین المللی پیرغلامان حسینی و … را در کارنامه کاری خود دارد.

——————————————————————–

سید مهدی بکایی
داور جشنواره

متولد:
مدرک تحصیلی : فارغ التحصیل رشته مدیریت دولتی

    کارگردان و تهیه کنندگی چندین مستند به سفارش صداوسیما و دیگر سازمان ها (روز چهلم، راوی عشق، خاک پای دوست، یک جرعه عشق، آب نان زندگی، افق نو، میدان انقلاب، آرامگه یار اینجاست)

    کارگردان و تهیه کنندگی چندین نماهنگ به سفارش شبکه های افق، دو، نهال، اصفهان و … (خط سرخ، غواصان مروارید، نمک نونم حسین، مرگ بر آمریکا، نوبت ماست، حسرت زیارت)

    عضو مجمع رسانه ای فیلم سازان انقلاب اسلامی، همکاری در تولید فیلم کوتاه برای جشنواره فیلم عمار و چندین پروژه کارگردانی دیگر و …

  نفر اول جشنواره بهشت در قاب تصویر در دوره های اول، دوم، سوم ، مستند برگزیده و نماهنگ برگزیده جشنواره بین المللی فیلم عبرات، کسب مقام اول بخش تیزر نخستین رزمواره ملی مدافعان حرم، مقام دوم فیلم کوتاه نخستین جشنواره تولیدات رسانه ای 120 ثانیه ای و… را درکارنامه خود دارد.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن