اخبار جشنواره

ستاد احیا امربه معروف و نهی از منکر کشور چراغ جشنواره را روشن کرد.

ستاد احیا امربه معروف و نهی از منکر کشور چراغ جشنواره 120 را روشن کرد.
دبیرخانه جشنواره تولیدات رسانه ای؛ پس از گذشت بیش از یک ماه از آغاز جشنواره تولیدات رسانه ای صدوبیست ثانیه ای با موضوع دائمی امربه معروف و نهی از منکر به اعلام گزارش پرداخت.

دبیر جشنواره؛ ضمن تقدیر از ستاد احیا امربه معروف و نهی ازمنکر کشور به جهت ارسال اولین اثر به جشنواره ابراز خرسندی نمود و خاطر نشان کرد: افتخار داریم با ارسال این قطعه فیلم که از طرف ستاد امربه معروف و نهی از منکر کشور به دبیرخانه رسید حمایت این عزیزان را از این جشنواره داشته باشیم و کمال تقدیر و تشکر را دارم.

ماجد گودرزی در ادامه افزود: تا کنون آثار زیادی از ده استان کشور و تعداد چهار اثر از دیگر کشور ها به جشنوراه ارسال گردیده است که شاهد رشد سه برابری تعداد آثار نسبت به مشابه جشنواره دوره قبل هستیم. آثار از نظر کیفی در وضعیت بسیار مناسب قرار دارند و اکثرا معرّف معروفات و منکرات هستند. و هنرمندان تا آخر تابستان فرصت ارسال اثر را خواهند داشت. همچنین هنرمندان برا کسب اطلاعات بیشتر کانال تلگرام جشنواره را به نشانی https://t.me/fest120 دنبال کنند و برای حصول اطمینان از رسیدن آثار خود به دبیرخانه با ایمیل festivall120@yahoo.com در ارتباط باشند.

وی در پایان افزود؛ در این مدت از آغاز جشنواره شاهد حمایت های ادارات و ارگان های مختلف و دغدغه مند در زمینه احیا امربه معروف و نهی از منکر بوده ایم که از همه آن ها کمال قدردانی و سپاسگذاری را دارم که در مقابل این دستگاه ها و ارگان ها، دشمنان انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ، در آن سوی مرزها مقابل این جبهه در حال سنگ اندازی و تخریب امربه معروف و نهی ازمنکر واقعی هستند که «وَمَكَروا وَمَكَرَ اللَّهُ ۖ وَاللَّهُ خَيرُ الماكِرينَ﴿۵۴﴾»(آل عمران)

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن