اخبار جشنواره

سوت حرکت قطار جشنواره به صدا در آمد

جشنواره ملی تولیدات رسانه ای 120 ثانیه ای فراخوان می دهد و به زودی و با برگزاری نشست خبری، کار دریافت آثار را آغاز می کند.

جشنواره ای با موضوع گسترده امربه معروف و نهی از منکر، که در ترویج معروفات و معرفی منکرات به جهت کاهش آثار سوء دست هر هنرمندی را در ارسال اثر باز می دارد.

به گزارش دبیرخانه جشنواره؛ کار طراحی پوستر جشنواره به اتمام رسیده و در مرحله چاپ قرار دارد.
به نقل از ماجد گودرزی دبیر جشنواره در حاشیه نشست هفتگی اعضای مجمع رهروان امر به معروف استان: پوستر طراحی شده متفاوت تر از پوسترهای معمول طراحی شده و تصویر پوستر خود به تنهایی بدون نوشته موضوع و هدف جشنواره را معرفی خواهد کرد. گودرزی در ادامه افزود؛ دو گروه طراحی در حدود ده روز آرم و پوستر را با توجه به ویژگی های جشنواره به دبیرخانه تحویل دادند.

دبیر جشنواره خاطر نشان کرد که نشست خبری با حضور جانشین مجمع رهروان امربه معروف و نهی از منکر استان اصفهان حجت الاسلام و المسلمین حمیدرضا صادق زاده و مسئول بسیج رسانه سپاه صاحب الزمان (عج) و مسئول خبرگزاری صاحب نیوز آقای رضا صفری در ساعت 10 صبح روز شنبه 25 شهریور 96 در سالن جلسات موسسه فرهنگی مطبوعاتی شهرداری اصفهان با حضور بیش از  50 خبرگزاری برگزار میشود و پس از رونمایی از پوستر و فعال کردن قسمت ارسال و دریافت آثار در سایت جشنواره،   به طور رسمی جشنواره ملی تولیدات رسانه ای 120 ثانیه ای کار خود را آغاز میکند.

در آخر دبیرخانه جشنواره، آماده دریافت هرگونه حمایت و همکاری از کلیه سازمان ها، ادارات و ارگان های دغدغه مند در مورد این واجب فراموش شده می باشد و رجای واثق داریم که در این فضای آکنده از شور و همدلی، همراهمان باشید.

برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن