اخبار جشنواره

ماجد گودرزی دبیر جشنواره ملی تولیدات رسانه ای 120 ثانیه ای شد

طی حکمی ریس مجمع رهروان امربه معروف و نهی از منکر استان اصفهان، ماجد گودرزی را به عنوان دبیر جشنواره ملی تولدات رسانه ای 120 ثانیه ای منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی مجمع رهروان امربه معروف و نهی از منکر استان اصفهان؛ دکتر جواد استکی ریس مجمع ، ماجد گودرزی را به عنوان دبیر جشنواره معرفی کرد، در متن حکم انتصاب چنین آمده است که؛

جناب آقای ماجد گودرزی

نظر به شایستگی و تجربه های ارزشمند شما و با توجه به مراتب تعهدی که از شما سراغ دارم، به موجب این حکم به عنوان «دبیر جشنواره ملی تولیدات رسانه ای 120 ثانیه ای» منصوب می شوید.

این جشنواره که با شعار امربه معروف و نهی از منکر برگزار می شود، مجالی برای روایتگری صادقانه، دقیق و  خلاقانه  هنرمندان و به ویژه جوانان این عرصه است. جشنواره ای که علی رغم تکیه و تاکید بر فرم و محدودیت های قالب 120 ثانیه ای، بتواند در حوزه ((بیان و ترویج موضوعات امربه معروف و نهی از منکر)) و ((تولید محتوا درباره این واجب فراموش شده)) موفقیت های ارزشمندی داشته باشید.

امید است با عنایت به تدابیر و فرمایشات عالمانه و روشنگرانه رهبر معظم انقلاب در زمینه فرهنگ و هنر اسلامی و انقلابی و بکارگیری اصول و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی و دغدغه های ایشان در حوزه امر به معروف و نهی از منکر  که در این مورد اخیرا فرموده اند (با بهترین روش‌ها، مردم را  به عبادات و ظواهر و مصادیق دینی از جمله صدق، امانت، تقوا، ترک منکر، امر به معروف و سبک زندگی صحیح، هدایت کنید.) و بهره مندی از ظرفیت مشارکت دستگاه ها یا نهادهای مرتبط و همسو از رهگذر تلاش و همت جناب عالی، در مسیر اهداف جشنواره و آفرینش آثار صدوبیست ثانیه ای در حوزه امربه معروف و نهی از منکر قدم های موثری برداشته شود.

در ادامه روابط عمومی مجمع افزود؛ تهیه کننده و گزارشگر رسانه ملی، دبیر رسانه مجمع امربه معروف و نهی از منکر استان اصفهان  بخشی از کارنامه اجرایی آقای ماجد گودرزی است.

 

برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن